Ligowe boje Prawobrzeża.info

16.03.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Prawobrzeże.info po prawej stronie siatki. W powietrzu środkowy naszego zespołu - Rafał Baranowski.

Machina rozgrywek Szczecińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej coraz bardziej rozkręca swoje tryby. Za nami połowa rundy rewanżowej. Siatkarze drużyny Prawobrzeże.info rozegrali dwa kolejne spotkania, tym samym do swojego konta dopisując przegraną i zwycięstwo.

Pierwszym starciem, które miało miejsce 11 marca, był mecz z wiceliderem, Weberem Deitermann. Nasza drużyna przystąpiła do tej konfrontacji w bojowym nastroju. Jednak już podczas rozgrzewki pech nie opuszczał ekipy Prawobrzeże.info. Jeden z kluczowych zawodników, Rafał Kuliga, odniósł poważną kontuzję odcinka szyjnego kręgosłupa. Mecz zakończył się dla niego wizytą na pogotowiu. Pod nieobecność przyjmującego nasi siatkarze dość gładko ulegli gospodarzom 3:0. W grze prawobrzeżan dostrzec można było dobre fragmenty, jednak tego dnia na dobrze dysponowanego wicelidera to nie wystarczyło.

W zupełnie innym nastroju drużyna Prawobrzeża.info przystąpiła do meczu, który odbył się 13 marca. Przeciwnikiem naszego zespołu była ekipa z Łobza - Hetman. Prawobrzeże dość zdecydowanie wygrało pierwszego seta. Dobra gra blokiem oraz w obronie znacznie się do tego przyczyniła. Po zmianie stron w szeregi naszego zespołu wkradła się nuta dekoncentracji i partia zakończyła się wygraną przeciwników. Kolejne odsłony meczu to walka punkt za punkt. Żadna z ekip nie uciekała na więcej, niż trzy punkty. Tak też było do samego końca. O końcowym zwycięstwie zadecydował tie-break, z którego z uniesionymi głowami wyszli zawodnicy Prawobrzeża.info.

Kolejny mecz naszego zespołu już 20 marca, przeciwnikiem Prawobrzeża.info będzie ekipa Vertigo, która w chwili obecnej znajduje się na 3 miejscu w ligowej tabeli.

 
Tekst: Przemysław Sierakowski

Galeria zdjęć

Prawobrzeże.info po prawej stronie siatki. W powietrzu środkowy naszego zespołu - Rafał Baranowski.

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.140.218). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.