Łatwiej na działki i do CŻ

28.03.2019, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od 1 kwietnia będzie łatwiej dojechać na działki oraz do Centrum Żeglarskiego w Dabiu.

Wracają przystanki dla działkowców i żeglarzy na liniach 52, 61, 74, C i H. Drobne korekty w rozkładach jazdy pojawią się także na linii 60 oraz 73. 1 kwietnia wprowadzone zostają planowe zmiany dotyczące obsługi ogrodów działkowych liniami autobusowymi nr 52, 61 i 74.

• Linia nr 61 – (Owocowa Dworzec – Podjuchy) w celu obsługi ogrodów działkowych „Górki Ustowskie” przy ul. Południowej, w kierunku Owocowa Dworzec wybrane kursy pojadą przez ulicę Południową - od przystanku „Ustowska” z Ronda Hakena przez ulicę Południową, zatrzymując się na przystankach:

o „Ogr. „Górki Ustowskie” nż”

o „Południowa nż” (zatoka przy Makro, za skrzyżowaniem z ul. Radomską),

od przystanku „Reda” autobus powróci na stałą trasę, pomijając przystanki „Ogrodnictwo nż”, „Kwiatkowskiego”(„Cukrownia”), „Cukrowa” i „Cukrowa Uniwersytet”(„Płocka Uniwersytet”).

• Dla linii C i H w okresie od 1 kwietnia do 31 października obowiązywać będzie przystanek „Centrum Żeglarskie nż” w obu kierunkach.

Od 1 kwietnia wprowadzona zostanie także zmiana rozkładu dla linii 60, polegająca na przesunięciu wykonywanego w dni powszednie kursu z pętli „Cukrowa” z godziny 4:55 na 4:53. Dodatkowo nastąpi zmiana przystanku końcowego „Basen Górniczy” dla linii 73. Autobusy będą korzystały z przystanku zlokalizowanego obok dotychczasowego, na sąsiednim peronie (60526).
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.170.244). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.