Kulig w Puszczy Bukowej

01.02.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Rada Osiedla Bukowe-Klęskowo zaprasza wszystkich na kulig! lfot. www.wikidot.pl

Rada Osiedla Bukowe-Klęskowo oficjalnie potwierdziła datę kuligu, o którym wcześniej wspominaliśmy na naszym portalu. Odbędzie się on w sobotę, 9 lutego od godziny 10.

Plakat promujący kulig w Puszczy Bukowej

Plakat promujący kulig w Puszczy Bukowej

Rada Osiedla Bukowe-Klęskowo postanowiła sprawić sporą frajdę mieszkańcom swojej okolicy. Zebrane zostały odpowiednie fundusze, które pozwoliły zorganizować kulig dla wszystkich chętnych, a w szczególności dzieci, które w tym okresie mają ferie zimowe.

Gdyby pogada nie sprzyjała rozrywce na śniegu zorganizowana zostanie przejażdżka bryczkami. Jednak to nie koniec atrakcji przygotowanych przez Radę Osiedla. Wszyscy, którzy brali udział we wcześniejszych zabawach są zaproszeni na poczęstunek przy ognisku. Zbiórka o godz. 10:00 na placu przy kościele św. Stanisława przy ul. Kolorowych Domów.

Co ważne - impreza jest całkowicie bezpłatna. Jeżeli zdecydujesz się wziąć udział w atrakcjach przewidzianych na dziewiątego lutego, możesz dołączyć do wydarzenia, które zostało utworzone specjalnie na tę okazję na facebooku: / kulig w puszczy bukowej.

 

Autor: Rafał Czajkowski

Galeria zdjęć

Rada Osiedla Bukowe-Klęskowo zaprasza wszystkich na kulig! lfot. www.wikidot.pl Plakat promujący kulig w Puszczy Bukowej

Skomentuj

Znamy Twoje IP (100.28.0.143). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook