Królestwo ryb w sklepie Neptun

05.04.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Jedyny, profesjonalny sklep rybny na Prawobrzeżu zaprasza swoich klientów na udane zakupowe łowy oferując szeroką gamę i najwyższą jakość swoich produktów.

     Sklep rybny Neptun swoją działalność rozpoczął w 2005 r. Na Rynku "Słoneczne" pojawił się w 2011 . Od samego początku jego właściciele  oferują  najświeższy towar  i  najlepsze ceny. Warto dodać, że codziennie możemy natrafić na promocje, których nie uświadczymy w żadnym innym sklepie rybnym.

     Ryby  przywożone są codziennie od  rybaków z Dziwnowa oraz Kołobrzegu, a słodkowodne od rybaków jeziorowych z naszego województwa. W sklepie rybnym Neptun jest ponadto szeroki wybór wędzonek, ryb mrożonych, przetworów rybnych, sałatek, konserw.

     - Mogę zapewnić, że wszystkie produkty w naszym sklepie są świeże i smaczne, a różnorodność towarów weryfikują smaki klientów. Posiadamy w sprzedaży zdrowe produkty rybne bez  konserwantów np. eskalopki z dorsza, kotlety, sałatki, pasty, galarety z dorsza, łososia itd. informuje Pan Maciej Konieczny - właściciel sklepu rybnego Neptun. Codziennie mamy nowe dostawy i cały czas powiększamy swój asortyment. Pragnę dodać, że mamy wyłączność na niektóre produkty co sprawia, że odwiedzając nas możecie Państwo zakupić rzeczy niedostępne w żadnym markecie lub sklepie rybnym w województwie.

     Co ważne sklep rybny Neptun nie osiada na laurach. Już w niedalekiej przyszłości właściciele przenoszą go do  większego pawilonu gdzie będą oferować jeszcze szerszą gamę swoich usług. Pojawią się również nowe przetwory garmażeryjne, produkty gotowe do odgrzania, np. ryba zapiekana, zapiekanki z łososiem, dorszem, czy pierogi z farszem z ryb wędzonych, a to tylko kilka nowości jakie zostaną wprowadzone. Ponadto na życzenie klienta będzie możliwość sprawienia ryb na miejscu co zaoszczędzi klientom pracy w domu.

     W okresie Wielkiego Postu NEPTUN  zaprasza wszystkich klientów do zakupów na Ryneczku Słonecznym w jedynym profesjonalnym sklepie rybnym na Prawobrzeżu.

     Życzymy wszystkim klientom spokojnych i radosnych świąt Wielkiej Nocy.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.182.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.