Kreatywny klub dla dzieci już otwarty!

04.09.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

30 sierpnia rozpoczął swoją działalność klub „Baw się i buduj” przy ulicy Kostki Napierskiego 6A.

W miejscu tym dzieci od 4 do 12 lat znajdą ponad 40 tysięcy klocków zarówno od znanych producentów (jak: Lego, Geomag, czy Eitech), jak i tych nieco mniej popularnych w Polsce (jak: K'nex, LaQ, Plus-Plus).

Młodzi konstruktorzy mogą uczestniczyć w kilku typach zajęć. Mogą przychodzić i korzystać z klubowych klocków przez godzinę lub dwie, czyli wejść jak na salę zabaw, tylko że zamiast kulek jest budowanie z klocków. Atrakcja ta nazwana została Kreatywnym Placem Budowy. Rodzice mogą też zapisać swoje pociechy na zajęcia pozalekcyjne, czyli cykliczne cotygodniowe spotkania, na których przy pomocy klocków, dzieci będą zdobywały wiedzę z zakresu: biologii, matematyki, inżynierii i wielu innych dziedzin. W ofercie znajdziemy też urodziny z budowaniem z klocków, czy też zorganizowane zajęcia dla grup przed-szkolnych i szkolnych. Tatusiowie z chęcią wy-biorą się ze swoimi dziećmi na Rodzinny Puchar Budowania – comiesięczne spotkania, podczas których rodzic z dzieckiem tworzą drużynę i starają się wykazać zmysłem konstruktorskim rywalizując z innymi zespołami.

Otwarciu klubu towarzyszyło ogromne zainteresowanie (2 dni po rozpoczęciu zapisów nie było wolnych miejsc), ale można jeszcze wejść do „Baw się i buduj” za darmo. Zapisując się do newslettera na stronie www.dzieciaki-buduja.pl, otrzymujemy jedno darmowe wejście dla dziecka na Kreatywny Plac Budowy.

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.142.143). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.