Koronawirus. Zamykają BOI, nabór przez intrnet

20.03.2020, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Informujemy, że od najbliższego poniedziałku tj, 23 marca Biuro Obsługi Interesantów będzie nieczynne.

Wszystkie niezbędne sprawy można załatwiać korzystając z poczty, internetu i specjalnej urny na korespondencję.

DOKUMENTY MOŻNA:

    -   WYSŁAĆ POCZTĄ NA ADRES ZDITM SZCZECIN UL. KLONOWICA 5, 71-241              

        SZCZECIN,

   -    WYSŁAĆ ELEKTRONICZNIE NA ADRES EMAIL ZDITM@ZDITM.SZCZECIN.PL LUB ZA POŚREDNICTWEM PLATFORMY EPUAP,

    =   WRZUCAĆ DO SPECJALNIE PRZYGOTOWANEJ URNY, KTÓRA ZNAJDUJĘ SIĘ PRZY WEJŚCIU GŁÓWNYM DO ZDITM  UL. KLONOWICA 5, 71-241 SZCZECIN.

Urna będzie dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30. Dokumenty należy wrzucać do urny zabezpieczone – zszyte, w kopercie. Wszelkie szczegóły dotyczące poszczególnych spraw, niezbędne formularze i wnioski dostępne są na stronie www.zditm.szczecin.p\

 

Bulwary bez alkoholu
Prezydent Szczecina wprowadził czasowy zakaz spożywania alkoholu na Bulwarze Gdyńskim. Ma to ograniczyć gromadzenie się mieszkańców w tym miejscu i zapobiegać ew. rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Zakaz wchodzi w życie 21 marca br. i obowiązuje do odwołania.  

Uruchomiono specjalny formularz w internetowym systemie naboru do placówek oświatowych. Z uwagi na rozprzestrzeniającego się koronawirusa to najlepszy sposób na zapisanie dziecka do przedszkola, oddziału przedszkolnego lub I klasy szkoły podstawowej. W Szczecinie nabór trwa do 27 marca br. (piątek).

Na stronie internetowej naboru https://nabor.pcss.pl/szczecin/ dodano nową funkcjonalność. Dzięki niej, rodzice lub opiekunowie prawni, którzy jeszcze nie złożyli wymaganych w naborze dokumentów (wniosku o przyjęcie wraz załącznikami), po ich wypełnieniu, wydrukowaniu i podpisaniu, za pomocą nowej aplikacji mogą wysłać wszystkie niezbędne materiały do wskazanych przez siebie placówek pierwszego wyboru. Szczegółowa instrukcja, dot. tego w jaki sposób wysłać dokumenty rekrutacyjne za pośrednictwem strony internetowej znajduje się w zakładce „DOKUMENTY”.

 

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.192.48.196). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.