Korekty dla siedmiu linii

26.11.2019, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

ZDiTM rozesłał komunikat, w którym informuje o zmianach i korektach czasów przejazdu dla 7 linii autobusowych.

Od 1 grudnia wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu 7 linii autobusowych. Jednocześnie informujemy, że ulica Hoża nieprzejezdna dla komunikacji miejskiej będzie o jeden dzień dłużej. Prosimy pasażerów o czujność i przygotowanie się do podróży. 1 grudnia zmiany wprowadzone zostaną na liniach 54, 84, 91, 94, 56, 86, 87. Korekty dotyczą nowych czasów przejazdów, skrócenia lub wydłużenie wybranych kursów oraz zmian w częstotliwości kursowania w wybrane dni. Prosimy pasażerów korzystających z wymienionych linii o dokładne planowanie podróży.

Dodatkowo informujemy, że zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w okolicy przebudowywanej ulicy Hożej będą trwały do 27 listopada. Linie 58, 59, 523 i 524 nadal będą wycofane z ulicy Hożej.

Przypominamy, że autobusy linii 58 i 59 kursują na zmienionej trasie: od ul. Wilczej ulicami Komuny Paryskiej, Rugiańską, Druckiego-Lubeckiego, Blizińskiego, Ludową, Dębogórską, Grzymińską, Studzienną do ul. Robotniczej i dalej bez zmian, według specjalnego rozkładu jazdy. Powrót dla kursów w relacji skróconej Studzienna — Plac Rodła odbywa się przez ul. Robotniczą. Obowiązują wszystkie przystanki na trasie objazdu.

Dodatkowo uruchomione są przystanki: „Ludowa” (w kierunku ul. Robotniczej) na ul. Blizińskiego (przed skrzyżowaniem z ul. Ludową, nr 16001), „Studzienna” (w kierunku placu Rodła) na ul. Studziennej (na wysokości przystanku w kierunku Gocławia/Nehringa, nr 44610).

Dla linii 58 i 59 nieczynne są przystanki: „Komuny Paryskiej” (kierunek Gocław/Nehringa), „Jana z Czarnolasu”, „Hoża”, „Żelazna”.

Autobusy linii 523 kursują zmienioną trasą: od ul. Przyjaciół Żołnierza ulicami Komuny Paryskiej, Rugiańską, Druckiego-Lubeckiego, Konarskiego, Ludową i Dębogórską według normalnego rozkładu jazdy. Nieczynne dla tej linii będą przystanki: „Komuny Paryskiej”, „Jana z Czarnolasu”, „Hoża”, „Żelazna”, „Robotnicza 5”. Dodatkowo został uruchomiony przystanek „Golisza” w obu kierunkach.

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.20.185). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook