Koniec na Krygiera, początek na Gdańskiej

26.09.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Zakończył się remont ulicy Floriana Krygiera, ale jednocześnie rozpoczął się remont ulicy Gdańskiej na odcinku wyjazdowym z miasta.

ZDiTM informuje, że w poniedziałek 26 września o godzinie 19:00 rozpocznie się remont nawierzchni na ulicy Gdańskiej. Pracami objęty będzie odcinek od Mostu Portowego do ulicy Pieszej (wyjazd z miasta), oraz od wysokości wjazdu na Trasę Zamkową do Mostu Portowego (wjazd do miasta). Wszystkie roboty przeprowadzone zostaną w godzinach nocnych i wieczornych, po jednej nitce, tak aby utrudnienia dla kierowców były jak najmniejsze. 

Remont nawierzchni obejmie frezowanie, regulację infrastruktury podziemnej i ułożenie kolejnych warstw. Prace w ramach bieżącego utrzymania dróg potrwają około 2-3 tygodni, w zależności od warunków atmosferycznych. Ruch samochodowy będzie odbywał się normalnie z czasowymi utrudnieniami w nocy i wieczorem na czas prowadzenia robót.

Jednocześnie informujemy, że od poniedziałku umożliwiona będzie pełna przejezdność na ulicy Floriana Krygiera. Prace prowadzone będą już tylko na poboczu. Nowa i równa jezdnia może zachęcać do szybszej jazdy, ale przestrzegamy, taki świeży nieprzytarty asfalt jest bardzo zdradliwy. Lepiej zachować rozwagę. 

EL

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.151.124). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.