Komunikacja na Sylwestra

30.12.2018, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Wybierających się na plenerowego Sylwestra na Jasnych Błoniach informujemy o możliwości powrotu z imprezy specjalnym taborem podstawionym przez miasto.

W związku z organizowaną 31.12.2018 r. imprezą Sylwestrową na Jasnych Błoniach po zakończeniu zabawy przygotowane zostaną specjalne autobusy, które rozwiozą jej uczestników do domów. Autobusy odjadą z przystanku „Jasne Błonia” (kierunek „Kołłątaja” – linie 865, 877, 880 i 884 i kierunek „Karola Miarki” – linia 861) około godz. 0:15 i 1:15.

Odjazdy autobusów nastąpią będą na polecenie Centrali Ruchu ZDiTM

w uzgodnieniu z organizatorami imprezy.

Organizacja komunikacji:

 

·                    Linia 861 – kursować będzie na trasie: Piotra Skargi – Cukrowa. Od Placu Kościuszki do przystanku – Ogrody „Górki Ustowskie” przejazd trasą linii 61. Od Ronda Hakena autobus pojedzie dalej trasą linii 61 ul. Floriana Krygiera i dalej ul. Cukrową (jak w kierunku przystanku „Owocowa Dworzec”). Przystanek „Cukrowa” kierunek „Owocowa Dworzec” będzie przystankiem końcowym.

 

·                    Linia 865 – kursować będzie na trasie: Piotra Skargi – Osiedle Bukowe. Od Placu Rodła przejazd trasą linii A.

 

·                    Linia 877 – kursować będzie na trasie: Piotra Skargi – Rondo Ułanów Podolskich - Dąbie Osiedle – Osiedle Kasztanowe. Od przystanku Rayskiego do skrzyżowania Struga / Gryfińska przejazd trasą linii B dalej obowiązuje trasa linii 77.

 

·                    Linia 880 – kursować będzie na trasie: Piotra Skargi – Police Wyszyńskiego Polana. Od Jasnych Błoni do skrzyżowania ul. Emilii Plater i ul. Sczanieckiej przejazd trasą linii 67 dalej przejazd trasą linii 107;

 

·                    Linia 884 – kursować będzie na trasie: Piotra Skargi – Kijewo. Od Placu Rodła do Osiedla Słonecznego przejazd trasą linii B i dalej od ronda u zbiegu ul. Kolorowych Domów z ul. Chłopską obowiązuje trasa linii 84.

 

Na trasie przejazdu obowiązują wszystkie przystanki , które są na żądanie.

W kierunku przystanku początkowego przejazd techniczny. Pojazdy pozostają w dyspozycji Centrali Ruchu ZDiTM, zjazdy na polecenie CR.

Linia 529 kursować będzie na trasie Plac Rodła – Głębokie.

EL

 

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.222.189.51). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook