Komornik u dłużników

05.01.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych nie odpuszcza dłużnikom.

Dziś kolejny raz przeprowadzono licytację sprzętu zajętego przez komorników za nieopłacone czynsze. Na licytacji po raz pierwszy można było nabyć auta. Obok Mercedesa był też do nabycia 50% udział we własności Nissana. Mercedes poszedł za 12tys. złotych. Na Nissana zasadził się jeden z licytantów, który mówił, że ma pomysł jak obsadzić swoje udziały w aucie bo zawodowo jest związany z transportem.

   Oprócz aut do nabycia były telewizory plazmowe, laptopy, i inny sprzęt elektroniczny. ZBiLK robi co może by zdyscyplinować ludzi do płacenia czynszów, ale i tak zadłużenie w opłatach sięga 140mln złotych.

   ZBiLK zapowiada kolejne akcje zmierzające do odzyskania należności, bo rzeczywistość potwierdza, że niektórych nie stać na 300-400zł miesięcznego czynszu, ale nie brakuje im pieniędzy na zakup luksusowego sprzętu AGD czy RTV, o smartfonach i iPadach nie mówiąc.

   Dodajmy, że również Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego także wysyła komorników do gapowiczów, którzy nie płacą mandatów za jazdę bez biletu. Licytacja zajętego sprzętu wkrótce.

EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.151.124). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.