Kibice za darmo

23.08.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Uczestnicy oraz widzowie CEV Mistrzostwa Europy w Piłce Siatkowej Mężczyzn – LOTTO EUROVOLLEY POLAND 2017 będą zwolnieni z opłat.

Dotyczy to przejazdów środkami komunikacji publicznej w Szczecinie w dniach od 25 do 28 sierpnia 2017 r. Z uprawnienia będą mogli korzystać uczestnicy posiadający identyfikator wydany przez organizatorów oraz widzowie za okazaniem biletu wstępu na mecz. Zwolnienie z opłat dla widzów będzie honorowane jedynie w dniu, w którym obowiązuje okazany bilet wstępu na mecz. Ponadto informujemy o uruchomieniu dodatkowej komunikacji autobusowej.

Autobusy będą podstawiane w dniach 25-28 sierpnia o godz. 22.00 pod halą Azoty Arena od strony ul. Jarzyńskiego. Rozwiozą kibiców na Prawobrzeże, Dworzec Główny oraz do Polic. Prosimy o zachowanie biletu wstępu na imprezę, ponieważ upoważnia on do darmowego przejazdu dodatkową komunikacją.

Dodatkowe parkingi

Aby ułatwić parkowanie dla zmotoryzowanych kibiców poza parkingami pod Azoty Arena, zostanie uruchomiony dodatkowy monitorowany darmowy parking przy Torze Kolarskim z wjazdem od ul. Jarzyńskiego. Prosimy kierowców chcących dojechać własnymi środkami transportu o umożliwienie parkowania mieszkańcom ul. Szafera na parkingach pod ich mieszkaniami.

 

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (100.28.0.143). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook