Kasa do podziału

01.10.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Podzielmy Budżet Obywatelski!

Dodatkowy dyżur w RO Dąbie by umożliwić głosowanie na projekty w ramach SBO. Do wydania jest 5mln złotych. Radni oczekują na chętnych do głosowania w piątek 3 października w godzinach 17,00 do 18,00, a w każdy wtorek od 16,30 do 18,00. W innych rada dyżury pełnione są takze głównie w poniedziałek bądź we wtorek.
 
Głosować mogą już osoby mające 16 lat i nie będące zameldowane w Szczecinie. Wystarczy, że złożą oświadczenie iż tu mieszkają np. z tytułu nauki czy pracy. Lista zawiera ponad 130 różnych projektów podzielonych na projekty ogólnomiejskie i dzielnicowe. Każdy może oddać dwa głosy, jeden na listę projektów ogólnomiejskich, a drugi głos na któreś z zadań znajdujących się w spisie dla poszczególnych dzielnic.
 
Przypominamy, że do realizacji zakwalifikują się projekty, które uzyskają najwięcej głosów. Będą realizowane w ramach budżetu na 2015 rok. Głos można też oddać poprzez stronę internetową www.konsultuj.szczecin.pl Oddanie głosów drogą internetową eliminuje możliwość głosowania poprzez kartę jakie czekają w urzędzie miejskim i siedzibach rad osiedli. Głosowanie zakończy się 21 października.
 
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.233.232.160). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.