Kąpieliska zapraszają

17.06.2022, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Otwarte są wszystkie kąpieliska i zapraszają plażowiczów.

W tym roku największym zainteresowaniem cieszy się, bez wątpienia, kąpielisko w Dąbiu. Po modernizacji jest to jeden z najpiękniejszych obiektów w regionie. Pojawiły się na nim place zabaw, miejsca do grillowania, wiaty, leżaki, stoły piknikowe czy boiska do plażowej piłki siatkowej. Przybyło mnóstwo drzew. Wszystko jest oświetlone i monitorowane. Przy wejściu ustawione są kołowrotki oraz parking rowerowy. Dalej idziemy przepiękną promenadą, która prowadzi nas nad same jezioro. Ustawiony został nowy  budynek socjalno-administracyjny.  

Kąpielisko będzie czynne przez 7 dni w tygodniu. Bezpieczeństwa będzie pilnowało co najmniej 5 ratowników. Dzieci do lat 6 na teren obiektu wejdą za darmo. Bilet ulgowy dla uczniów, studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów – po okazaniu ważnej legitymacji - to kwota 6 złotych. Bilet normalny to kwota 12 złotych - bez limitu czasowego.

Zmiany czekają nas również na Dziewokliczu oraz na Głębokim. Za wstęp zapłacimy odpowiednio 5 złotych (bilet ulgowy) oraz 10 złotych (bilet normalny). Osoby niepełnosprawne z jednym opiekunem wejdą za darmo. Na wodzie, w obu tych miejscach, pojawią się dmuchane zamki na wodzie. Będą punkty gastronomiczne z przekąskami i lodami.Na Dziewokliczu ratowników będzie co najmniej 5, na Głębokim - każdego dnia - co najmniej siedmiu.

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.230.154.90). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook