Jesienny Rajd Kniejołaza

17.10.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Już w najbliższą niedzielę, o godzinie 10, odbędzie się Jesienny Rajd Kniejołaza. Jest to piętnasta odsłona, która na stałe wpisała się w kalendarz rozrywek na Prawobrzeżu.

Cieszące się dużym zainteresowaniem rajdy po Puszczy Bukowej, w najbliższy weekend, będą miały swoją kolejną edycję. Jej piętnasta odsłona wyróżni się jednak od pozostałych. Po raz pierwszy bowiem wprowadzony zostanie marsz na orientację dla początkujących. Grupy 1-3 osobowe utworzą patrole, zaopatrzone w mapę, wyruszą na poszukiwanie ukrytych punktów w terenie.

 
Start zaplanowany jest na niedzielę, 20 października, o godzinie 10. Wszyscy zainteresowani muszą się pojawić na pętli autobusu A, na osiedlu Bukowym. Trasa XV Rajdu to około 16 kilometrów. Cała zabawa ma zakończyć się około godziny 16.
 
- Nie trzeba się wcześniej zapisywać, wystarczy przyjść na start – brzmi oświadczenie z Klubu Kniejołaza. - Zapewniamy mapę i kartę startową. Uczestnicy większość trasy będą poruszać się po terenie samodzielnie lub w niewielkim patrolu i w tym czasie każdy odpowiada sam za siebie, a w szczególności za samodzielny powrót do domu w razie zabłądzenia. Każdy z uczestników ubezpiecza się we własnym zakresie. Osoby niepełnoletnie mogą brać udział tylko pod opieką dorosłych.
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.20.185). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook