Jak optyk to Optyk Trendy

27.10.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Salon Optyk Trendy znajdujący się w CH HELIOS na ulicy Rydla już od ponad sześciu lat zaopatruje ludzi na prawobrzeżu w okulary i soczewki kontaktowe. Co sprawia, że klienci wracają do salonu i polecają go swoim znajomym?

 Na sukces składa się kilka czynników, które mają wpływ na jakość i charakter tego miejsca. Przede wszystkim duży wybór opraw okularowych, mających za zadanie przyciągnąć klienta, zainteresować go i zachęcić do kupienia. Najbardziej poszukiwane i rozchwytywane są teraz oprawy z tworzywa, duże, najlepiej dwu, trzykolorowe, i takich jest w OPTYK TRENDY najwięcej. To właśnie takie ramki rzucają się od razu w oczy zaraz po wejściu do salonu. Oprócz standardowych modeli na ekspozytorach znajdują się również bardziej znane marki opraw okularowych. Wybór ich jest także ogromny, gdyż można tam znaleźć oprawy, które "KAŻDY CHCE MIEĆ" (np. Ray Ban, Tommy Hilfiger) a także coś bardziej wyszukanego, dla klienta, który wolałby mieć okulary oryginalne i niezwykłe (np. Etnia Barcelona, Oakley, Carrera). Nie bez znaczenia jest fakt, że na miejscu otrzymają Państwo pomoc od wykwalifikowanego personelu. W czasach gdzie większość rzeczy można kupić przez internet, usługa i fachowa porada mają istotny wpływ na zadowolenie klienta. Atrakcyjność zakładu zdecydowanie podnosi możliwość zrobienia na miejscu badania wzroku. Jest to badanie refrakcji wzroku pod kątem okularów, które wykonują dyplomowani optometryści, i na które każdy klient dostaje gwarancję.

Cieszy fakt, że z roku na rok salon OPTYK TRENDY zyskuje zaufanie klientów nie tylko z prawobrzeża, o czym świadczyć może ciągły wzrost liczby klientów robiących tam zakupy. Fachowość obsługi oraz możliwość wyboru różnorodnego produktu sprawia, że klienci z ochotą tam wracają i polecają zakład swoim znajomym.

Salon OPTYK TRENDY zaprasza: CH HELIOS, ul. Rydla 50, tel. 91 464 54 93.

 

 

artykuł sponsorowany

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.83.132). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook