Inauguracyjne zwycięstwo Prawobrzeża.info!

09.10.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Siatkarze Prawobrzeża.info

Wczoraj, późnym wieczorem, nowy sezon SALPS-u rozpoczęli siatkarze Prawobrzeża.info. Po emocjonującym spotkaniu pokonali oni drużynę - SAPER JW2901 - 3:2.

Po blisko czteromiesięcznej przerwie na siatkarskie hale powróciły ligowe zmagania w Szczecińskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. 2 ligi kobiece oraz 4 męskie już w zeszłym tygodniu zainaugurowały rozgrywki. Zawodnicy Prawobrzeża.info musieli czekać aż do wtorkowego wieczoru aby móc poczuć adrenalinę związaną z rozgrywaniem swoich spotkań. Pierwszym rywalem na III-ligowych boiskach była drużyna SAPER-a JW2901.

Set otwarcia spotkania to szarpana gra z obu stron. Pierwsi swoje emocje opanowali goście tego pojedynku, siatkarze SAPER-a, którzy wyszli na wysokie prowadzenie, nie oddając go już do końca tej odsłony, wygrywając ją 25:21. Druga i trzecia partia toczyła się pod dyktando gospodarzy. Zawodnicy Prawobrzeża.info bardzo dobrze rozpoczynali poszczególne sety i spokojnie doprowadzali zwycięstwo do końca. Na tablicy widniał wynik 2:1. Czwarta odsłona spotkania padła łupem "przyjezdnych", którzy doprowadzili do tie-breaka. W nim górą byli gospodarze, przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść, pokonując SAPER-a JW2901 - 3:2.  

Kolejny mecz zawodnicy Prawobrzeża.info rozegrają już w najbliższy piątek, o godzinie 19:25, przy ulicy Bolesława Śmiałego. Ich rywalem będzie, wzmocniony pierwszoligowymi siatkarzami, zespół Hetmana.

RC 

Galeria zdjęć

Siatkarze Prawobrzeża.info

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.20.185). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook