IV Zachodniopomorski Turniej Eurolingua – ostatnie dni zgłoszeń

06.05.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Do dnia 29.05.2016 szkoła językowa Mobile Lingua i Zespół Szkół Szczecińskiej Fundacji Talent-Promocja-Postęp czekają na karty zgłoszeń szkół z terenu województwa zachodniopomorskiego, które chcą wziąć udział w IV Zachodniopomorskim Turnieju Eurolingua.

Już 03.06.2016 w Szczecinie Dąbiu przy ul. Taborowej 7 odbędą się rozgrywki międzyszkolne. Udział w turnieju jest bezpłatny, na wszystkich przybyłych będzie czekać wiele atrakcji, a na zwycięzców atrakcyjne nagrody, których sponsorami są Zespół Szkół SF TPP, szkoła językowa Mobile Lingua, wydawnictwo Preston Publishing i wydawnictwo Macmillan. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie VI klas szkół podstawowych, wszyscy uczniowie gimnazjum jak i I i II klasy szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia przyjmujemy od nauczycieli języków obcych, którzy są równocześnie opiekunami uczniów w trakcie konkursu. W turnieju mogą wziąć udział szkoły, których uczniowie uczą się co najmniej dwóch z wymienionych języków: język angielski, niemiecki, hiszpański. Turniej polega na układaniu wyrazów na planszy w co najmniej dwóch językach obcych: niemieckim, angielskim lub hiszpańskim w konkretnej wylosowanej kategorii tematycznej.

Zapraszamy! Więcej o turnieju na stronie internetowej: www.mobilelingua.com.pl i www.tpp.edu.pl, więcej o grze Eurolingua na www.multilinguaedu.com.pl.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.149.205). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook