Hangarowa bez skrętu na Dąbie

14.03.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Postępujący remont ulic w okolicach skrzyżowania Hangarowej z Gryfińską wymusza kolejne zmiany w organizacji ruchu.

W najbliższy czwartek 16.03 zmieniona zostanie organizacja ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Hangarowa/Struga/Gryfińska. Prosimy kierowców o stosowanie się do oznakowania i zachowanie szczególnej ostrożności.

·        Przed skrzyżowaniem - jezdnia ul. Hangarowej: zamknięty zostanie lewoskręt w ul. Gryfińską, wolne pozostaną dwa pasy do jazdy prosto, jeden będzie zawężony.

·        Na wysokości wyjazdu z zawrotki Gryfińska/Hangarowa - przejście na 3 pasy do jazdy prosto. Nadal zamknięte jest przejście dla pieszych w ul. Hangarowej.

·        Za skrzyżowaniem z ul. Gryfińską/ul. Struga wolne będą 3 pasy do jazdy prosto, jeden będzie zawężony.

·        Ulica Gryfińska – kierunek Dąbie i Struga - zawężona jezdnia do 1 pasa, przeniesione przejście dla pieszych w kierunku pizzerii.  Kierunek Zdroje - jazda prosto możliwa tylko z lewego pasa, z prawego skręcamy w Hangarową. Za skrzyżowaniem z ul. Hangarową jezdnia zawężona do 1 pasa.

Przypominamy także o ograniczonej do 30km/h prędkości w rejonie skrzyżowania. Prace wykonuje firma Eurovia Polska SA za kwotę 2 977 000 zł. Roboty potrwają jeszcze około miesiąca w zależności od warunków atmosferycznych.

Bel

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.170.244). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.