Hala coraz większa

09.04.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Druga duża hala firmy North – Logistics Park na ukończeniu.

Jak potwierdza inwestor, prace budowlane przebiegają zgodnie z planem i hala zostanie oddana do użytku do końca maja tego roku. Centrum logistyczne przy ulicy Kniewskiej powstaje na 14-to hektarowej działce i będzie jednym z większych w regionie. Są tu budowane trzy nowoczesne hale, przeznaczone do logistyki i dystrybucji, składowania i do produkcji.

Właśnie do najemców hali w centrum North-West Logistic Park dołączyła firma Żabka Polska - sieć popularnych sklepów osiedlowych. Żabka będzie mieć tu terminal przeładunkowy oraz biura. Firma Żabka Polska podpisała umowę na wynajem w hali „B” 3.000m.kw. O takiej lokalizacji w parku logistycznym North-West Logistic Park zadecydowała jego bardzo korzystna lokalizacja, po pierwsze w granicach miasta, a po drugie tuż przy węźle komunikacyjnym "Tczewska" na autostradzie A6..

Wynajeta dla Żabki Polska powierzchnia hali jako dla operatora spożywczego, jest przeznaczona na składowanie i dystrybucję produktów. Inwestor przygotuje ją zgodnie z wymaganiami operatora spożywczego. Żabka Polska jest kolejną firmą, która wynajęła powierzchnię w budowanej obecnie hali B w Dąbiu. Wcześniej ulokowali się tu hiszpański wytwórca elementów dla elektrowni wiatrowych InCom, a także duńska firma sprzedaży internetowej elektroniki My Trendy Phone. Tym samym powierzchnia magazynowa w hali B jest wynajęta w ponad 80%.

Budowane centrum logistyczne North-West Logistic Park, da kompleks magazynowo-produkcyjny o łącznej powierzchni 64tys. m.kw. Przy ulicy Kniewskiej powstaną trzy nowoczesne, duże hale, z dobrym dojazdem i położeniem.

EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.204.169.230). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.