Gwarantują pracę

21.12.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Porozumienie o współpracy Technikum Kształtowania Środowiska w ZS nr 2 z Firmą KK Wind Solution jest bez wątpienia korzystne dla obu stron.

W trakcie spotkania, uczniowie kierunku technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej, otrzymali od  przedstawicieli KK Wind Solution komplety ubrań roboczych i obuwia.
 Są to ubiory przeznaczone dla uczniów, którzy w Firmie KK będą odbywać praktyki. Przedstawiciele firmy nie kryli zadowolenia z zawartego porozumienia, gdyż dla KK Wind Solution uczniowie tego kierunku są naturalnym zapleczem przyszłej kadry. Szkoląc się w Technikum, odbywając praktyki na produkcji w KK, otwiera się droga do zatrudnienia w tej duńskiej firmie. KK Wind nie ukrywa, że liczy na przyszłych inżynierów i projektantów bo ma ambicję nadal być pierwszą wśród najlepszych firm tej branży w świecie.
 
Uczniowie dopytywali o warunki socjalne i zasady pracy w KK. Przedstawiciele tej firmny odpowiadali na pytania, a dyrektor ZS nr 2 Bogusław Nowak zachęcał by przez okres świąteczno – noworoczny uczniowie przemyśleli propozycję KK Wind Solution i zastanowili się nad przyszła wspólpracą, a następnie pracą w tej firmie. Na zakończenie spotkania każdy uczeń otrzymał firmowy upominek. Można tylko dodać, że taka forma pośredniej rekrutacji poprzez praktyki na produkcji i wyposażenie w niezbędne ubrania robocze, jest jedną z najskuteczniejszych form pozyskiwania pracowników.
 
Bel
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.11.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook