Gryfińska w remoncie

03.05.2018, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od poniedziałku 07 maja, część ulicy Gryfińskiej zostanie wyłączona z ruchu i w godzinach wieczorowo-nocnych będzie poddana remontowi.

Roboty drogowe polegające na wymianie nawierzchni bitumicznej b ędą prowadzone w godzinach wieczornych i nocnych (18:00-6:00). Prace rozpoczną się po godzinie 21:00. Remontem objęty będzie odcinek od ulicy Struga do wiaduktu na ul. Batalionów Chłopskich. W ramach prac planowane jest frezowanie nawierzchni, regulacja infrastruktury podziemnej, ułożenie warstwy wiążącej, siatki szklano – węglowej, która pozwoli na dłuższe użytkowanie nawierzchni i zminimalizuje jej pęknięcia oraz warstwy ścieralnej. Ulica będzie przejezdna jednak utrudnień można spodziewać się na przykład ze względu na odkryte urządzenia podziemne. Prace będą trwały około tygodnia, w zależności od warunków atmosferycznych.

Trwa bieżące łatanie dziur, które pojawiły się na naszych drogach. Na ulicach Szczecina można spotkać kilka brygad pracujących na dwie zmiany. Usuwane są wszystkie zgłoszone ubytki dlatego przypominamy kierowcom numer telefonu, pod którym można informować o dziurach - tel. 91 48 00 401. Prace wykona firma Strabag w ramach zawartej umowy na bieżące utrzymanie dróg.

   W sumie można by się cieszyć, że chociaż jedna z ulic Prawobrzeża zyska nową nawierzchnię. Jednak biorąc pod uwagę stan innych – nie mniej ważnych – ulic np. rozpadającej się ulicy Anieli Krzywoń na odcinku od mostu nad Płonią do SP nr 23, dziwi że do remontu skierowano ulicę, której nawierzchnia jest o niebo lepsza niż wspomnianej Anieli Krzywoń, bądź Goleniowskiej na wysokości bram dawnych PZZ.

EL

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.233.232.160). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.