Gryf Maraton - II edycja

31.05.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Już jutro (tj. 01.06) odbędzie się druga edycja Gryf Maratonu. Start tradycyjnie o godz. 11:00 przy SP 74 na ul. Seledynowej.

Tym razem zawodnicy będą mieli do wyboru 3 dystanse tj. "Młodzieżowy" (dla osób do lat 18) - 13 km., "Krótki" - 37 km. oraz"Długi" - 74 km. Łączna suma przewyższeń na najdłuższej trasie wyniesie około 1400 m.

Dla zwycięzców w klasyfikacjach generalnych (dystans krótki i długi) całego cyklu organizatorzy przygotowali nagrody w postaci kamer sportowych (każda warta ok. 1000 zł). Natomiast zwycięzcy w klasyfikacji generalnej młodzieżowej zostaną nagrodzeni trzymiesięcznymi biletami na wszystkie linie komunikacji miejskiej w Szczecinie.

To jednak nie wszystkie nagrody czekające na tych, którzy wezmą udział w Gryf Maratonie. Po II edycji zawodów wszyscy bedą mogli wziąć udział w losowaniu nagród takich jak: karnety na siłownię Forma, chemia do ciała i do sprzętu kolarskiego, bardzo dobrej jakości rękawiczki, skarpetki kolarskie oraz akcesoria rowerowe. W puli nagród znajdą się także pedały zatrzaskowe i tradycyjnie kompletny strój kolarski roletki.home.pl. Ponadto rozlosowane będą zestawy do utrzymania czystości w domu i w samochodzie.

RC

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.222.104.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook