Granitowa za tydzień

20.11.2020, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od 28 listopada br. przywrócony zostanie ruch na zamkniętym fragmencie ul. Granitowej.

Prace przy usunięciu kolizji infrastruktury podziemnej zostały zakończone. Trwa wykonywanie konstrukcji jezdni ul. Granitowej. Od soboty 28 listopada br., w godzinach porannych zostanie przywrócony przejazd na zamkniętym fragmencie ul. Granitowej. Jednocześnie w związku ze zmianą organizacji ruchu, przejazd Zdroje-Podjuchy zostanie poprowadzony przez wyspę centralną, nowym śladem jezdni w kierunku autostrady A6 i dalej ul. Marmurową.

Komunikacja miejska

W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu rozbudowy skrzyżowania ul. Floriana Krygiera z ul.Granitową oraz wprowadzeniem czasowej organizacji ruchu na terenie budowy od dnia 28.11.2020 do odwołania wprowadzone zostają następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

Linie 64, 66 i 533 (kierunek Dąbie i Osiedle Bukowe) na odcinku Klucz Autostrada - Podjuchy - Granitowa zostaną przyspieszone o 1 minutę w stosunku do czasu rozkładowego. Obecne skomunikowania linii 64 i 66 z linią 61 zostaną zachowane. Linie 64, 66 i 533 (kierunek Podjuchy i Klucz) na odcinku Granitowa - Podjuchy - Klucz Autostrada autobusy będą opóźnione o 1 minutę w stosunku do obecnego czasu rozkładowego. Linia 61 (kierunek Dworzec Główny (Owocowa)) na odcinku Podjuchy - Granitowa zostanie przyspieszona o 1 minutę w stosunku do obecnego czasu rozkładowego. Linia 61 (kierunek Podjuchy) od przystanku Granitowa kursy będzie opóźniona o 1 minutę w stosunku do obecnego czasu rozkładowego.

Aktualne prace na budowie

W najbliższych dniach realizowane będą prace przy budowie konstrukcji jezdni i prace brukarskie w rejonie ul. Granitowej i wyspy centralnej. W ramach robót mostowych kontynuowane będą prace w obrębie podpór. Prowadzone będą również roboty elektroenergetyczne i teletechniczne.

   Po trzech miesiącach opóźnienia bez słowa przeprosin, magistrat przesyła komunikat, że przejazd ulicą Granitową będzie udrożniony. To już szczecińska tradycja, że w zasadzie żadna inwestycja nie jest oddawana zgodnie z zapowiedzią.

AGA

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.20.185). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook