Granitowa przejezdna

27.11.2020, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od soboty 28 listopada jest otwarty przejazd zamkniętym odcinkiem ulicy Granitowej pomiędzy Zdrojami i Podjuchami.

Z trzymiesięcznym opóźnieniem zakończono wreszcie remont podziemnych instalacji na około dwustumetrowym odcinku Granitowej. W związku ze zmianą organizacji ruchu, przejazd Zdroje-Podjuchy zostanie poprowadzony przez wyspę centralną, nowym śladem jezdni w kierunku autostrady A6 i dalej ul. Marmurową.

Komunikacja miejska

W związku z wprowadzeniem kolejnego etapu rozbudowy skrzyżowania ul. Floriana Krygiera z ul.Granitową oraz wprowadzeniem czasowej organizacji ruchu na terenie budowy od dnia 28.11.2020 do odwołania wprowadzone zostają następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

Linie 64, 66 i 533 (kierunek Dąbie i Osiedle Bukowe) na odcinku Klucz Autostrada - Podjuchy - Granitowa zostaną przyspieszone o 1 minutę w stosunku do czasu rozkładowego. Obecne skomunikowania linii 64 i 66 z linią 61 zostaną zachowane. Linie 64, 66 i 533 (kierunek Podjuchy i Klucz) na odcinku Granitowa - Podjuchy - Klucz Autostrada autobusy będą opóźnione o 1 minutę w stosunku do obecnego czasu rozkładowego. Linia 61 (kierunek Dworzec Główny (Owocowa)) na odcinku Podjuchy - Granitowa zostanie przyspieszona o 1 minutę w stosunku do obecnego czasu rozkładowego. Linia 61 (kierunek Podjuchy) od przystanku Granitowa kursy będzie opóźniona o 1 minutę w stosunku do obecnego czasu rozkładowego.

   Kolejny komunikat magistratu o otwarciu Granitowej nie zawiera choćby słowa przeprosin za tyle utrudnień i wielomiesięczne opóźnienia…

 

 

Foto archiwum

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.140.218). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.