Gramy!

15.01.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od siódmej rano w jedynym na Prawobrzeżu Sztabie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieszczącym sie w Liceum Fundacji Talent-Promocja-Postęp, wydawano wolontariuszom puszki.

Z nimi i z kolorowym identyfikatorem wyruszyli na ulice by kwestować w 25.Finale WOŚP. W tym roku Orkiestra zbiera na rzecz ratowania dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom. – Mamy około stu wolontariuszy, choć chętnych było znacznie więcej – mówi Wioleta Niedostatkiewicz szefowa Sztabu na Prawobrzeżu. Liczymy na hojność szczecinian, którzy wręcz na co dzień doświadczają pomocy ze strony WOŚP – podkresla pani Wioleta. Tuż przed Finałem Orkiestra przekazała dla Hospicjum Dziecięcego w Szczecinie nowy i jakże potrzebny samochód, który pozwala dotrzeć do każdego chorego będącego w domu. Poprawi to opiekę nad ciężko chorymi. W wielu szczecińskich szpitalach stoją urządzenia podarowane przez Orkiestrę, a na Prawobrzeżu szczególnie w Szpitalu Zdroje.
 
Jak zawsze Finał zakończy światełko do Nieba, tym razem pokaz odbędzie się na Łasztowni w okolicy Starej Rzeźni. Galeria Gryf zaprasza na spotkanie z Maćkiem Musiałem, a my apelujemy by okazać serce tym, którzy mimo trudnej aury idą by kwestować na rzecz potrzebujących. W ich imieniu dziękujemy za każdy grosz. W całym kraju na ulice wyruszyło 120 tysięcy kwestujących.
 
EL
 
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.234.244.181). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook