Goście w Gimmnazjum nr 29

15.10.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od kilku lat Gimnazjum nr 29 na osiedlu Bukowym odwiedzają studenci z organizacji AISEC.

Tym razem uczniowie gościli studentów z Maroko i Iranu, którzy uczestniczyli w lekcjach. Ich wizyta  w Gimnazjum nr 29 trwała tydzień. Studenci uczą gimnazjalistów języka angielskiego oraz zapoznają ich z historią i kulturą swoich krajów.
 
Jak poinformowała nas pani Anna Rzemieniecka nauczycielka języka angielskiego, jest to z kolei piąta wizyta młodych ludzi z organizacji AIESEC w ciągu ostatnich trzech lat. Współpraca z AISEC w ramach projektu International School, daje gimnazjalistom znakomitą okazję kontaktu z językiem angielskim.
 
Gimnazjum nr 29 przy ul. Seledynowej gościło Mahshida z Iranu oraz Mehdiego z Maroka, którzy prowadzili zajęcia w języku angielskim. Przybliżali uczniom kulturę krajów, opowiadając o ich historii i zwyczajach, a także o tradycyjnych potrawach. Dość egzotyczni goście zgodnie twierdzą, że nasze miasto bardzo im się podoba. Trwająca od kilku lat współpraca Gimanzjum z Bukowego z organizacją studentów międzynarodowych AISEC przynosi dla wszystkich konkretne korzyści. Młodzi obcują z żywym językiem, a goście poznają bliżej młodych Polaków.
 
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.182.206). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.