Gdzie (dalej) pojedzie SST

09.11.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Którędy poprowadzić nową linię SST od pętli Turkusowa, to temat konsultacji jakie odbędą się w nadchodzący poniedziałek 14 listopada.

W najbliższy poniedziałek 14 listopada zaplanowane zostały konsultacje społeczne w ważnym szczególnie dla mieszkańców Prawobrzeża temacie. Zapraszamy na spotkanie dotyczące „Koncepcji Przebiegu Drugiego Etapu Szybkiego Tramwaju”. Otwarte spotkanie konsultacyjne odbędzie się na sali sesyjnej Rady Miasta Szczecin (pl. Armii Krajowej) w godzinach od 17:00 do 20:00. Szczegóły dotyczące planów sytuacyjnych oraz orientacyjnych przebiegu kolejnego etapu SST dostępne są na stronie dedykowanej projektowi www.sst.wyginternational.pl oraz na http://konsultuj.szczecin.pl/konsultacje/chapter_116177.asp

 

W ramach przeprowadzonego studium korytarzowego zbadano 7 wariantów przebiegu drugiego etapu Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju. Wyznaczając korytarze i projektując lokalizację torowiska w pasie drogowym uwzględniono następujące uwarunkowania ogólne:

• potrzeby transportowe mieszkańców poszczególnych rejonów komunikacyjnych miasta Szczecin;

• wymagania miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego;

• ograniczenia związane z dostępnością terenu;

• konieczność minimalizowania wpływu planowanej inwestycji na ograniczenie przepustowości układu drogowego;

• konieczność minimalizowania negatywnego wpływu na środowisko.

 

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami. Czekamy na propozycje, uwagi i opinie mieszkańców Szczecina. W  imieniu organizatorów zapraszamy na spotkanie.

Bel

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.91.5). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook