Galeria kończy sezon

15.12.2021, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Ostatnia szansa na odwiedziny w Galeri Szpargałek przed zimową przerwą.

Charytatywna Galeria Szpargałek będzie czynna już jutro w godzinach 10-17. O tym, co znajdziemy w trzech magazynach nie trzeba chyba pisać. Jest tam bowiem praktycznie wszystko: meble, zabawki, ozdoby świąteczne, porcelana, kryształy, obrazy, akcesoria dla dzieci i mnóstwo innych ciekawych przedmiotów. Jest jednak jedna, poważna zmiana w porównaniu do poprzednich edycji. W związku z nowymi obostrzeniami do galerii będzie można wchodzić wyłącznie trójkami, oczywiście z maseczkami na twarzach. Każda trójka gości będzie miała 10 minut na to, by poszperać na półkach i zrobić zakupy. Gdy już wyjdzie z jednego magazynu, na 10 minut będzie mogła wejść do kolejnego. Chodzi nam przede wszystkim o bezpieczeństwo mieszkańców, bo właśnie ono jest dla nas najważniejsze.

Na miejscu przedmiot raz jeszcze jest sprawdzany, robione są mu zdjęcia, które „wędrują” na stronę www.ekoporty.szczecin.pl. Jednocześnie znalezisko jest „wyceniane” na określoną ilość punktów. Najdroższy z przedmiotów kosztuje 25 punktów, gdzie 1 punkt jest równy złotówce. Oznacza to, że za 25 złotych możemy dostać krzesła, komody, fotele, porcelanę, naczynia, zabawki, a nawet rowery, wózki, czy hulajnogi!

Na miejscu nie ma obrotu gotówką, a za przedmiot należy zapłacić w nieco inny sposób. Galeria Szpargałek współpracuje niemal z 20. organizacjami pożytku publicznego. Aby zabrać do domu wybraną rzecz należy pokazać dowód wpłaty na konto potrzebującej organizacji. Suma musi odpowiadać liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów, do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.239.11.178). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook