Fotografia z magnolią

05.05.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Kto zgarnie nagrodę za zdjęcie najpiękniejszej magnolii? l fot. www.luksusowedzialki.pl

Zakład Usług Komunalnych przygotował zabawę dla wszystkich mieszkańców Szczecina. Jest to konkurs fotograficzny mający przedstawiać najpiękniejszą magnolię. Wśród nagród znajdują się między innymi tablety.

Konkurs jest dla małych i dużych. Wszyscy mogą wziąć w nim udział. Co należy zrobić żeby do niego przystąpić?

Bierzemy w rękę aparat i szukamy fantastycznie kwitnących magnolii w charakterystycznych punktach naszego miasta. Robimy zdjęcie, drukujemy i wysyłamy na adres Zakładu Usług Komunalnych w Szczecinie, ul. KuSłońcu 125 a, 71 – 080 Szczecin. Można też przynieść osobiście. Na odwrocie zdjęcia muszą znaleźć się dane uczestnika konkursu. Obowiązkowo: imię, nazwisko, wiek, adres, telefon, e-mail, tytuł zdjęcia wraz ze wskazaniem lokalizacji na terenie miasta oraz kategoria, w której fotograf uczestniczy. Zdjęcia nadsyłamy i przynosimy do 30 czerwca. Zdjęcia wysyłane mailowo nie będą brane pod uwagę.

Konkurs podzielony jest na trzy kategorie: dla uczniów szkół podstawowych, dla gimnazjalistów, oraz prowadzony jest w kategorii OPEN – dla wszystkich zainteresowanych. Jeden autor może zgłosić maksymalnie trzy prace o wymiarach: 20x30cm. Każde zdjęcie rozpatrywane będzie indywidualnie w danej kategorii.

Dla zwycięzców ZUK przygotował atrakcyjne nagrody rzeczowe. Wśród nich są m.in. tablety. Zwycięzcę wyłoni jury z dyrektorem ZUK na czele. Po wytypowaniu najpiękniejszego zdjęcia zwycięzca o sukcesie zostanie poinformowany mailowo.

 

Autor: Rafał Czajkowski

Galeria zdjęć

Kto zgarnie nagrodę za zdjęcie najpiękniejszej magnolii? l fot. www.luksusowedzialki.pl

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.145.108). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.