Festyn dla Błażeja

10.06.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Dobra zabawa, wiele atrakcji i szczytny cel to główne cechy Festynu Rodzinnego jaki odbył się w na terenie szkoły w Kluczu.

Uczestnicy festynu mogli wesprzeć zbiórkę na rzecz leczenia i rehabilitacji Błażeja – ucznia tej szkoły, który miał wypadek samochodowy. Grono nauczycielskie, uczniowie i ich rodzice wspierają starania Błażeja w powrocie do zdrowia. Wielka dmuchana zjeżdżalnia, klown robiący figury z baloników, wóz strażacki dostępny z każdej strony, ciasta, pączki, drożdżówki, słodycze i napoje, to wszystko było dla uczestników festynu. Oblegane były zewłaszcza stoiska z trampoliną oraz gdzie malowano twarze.
 
Dzień wcześniej w szkolnym sadzie dzieci z klas III i VI rozbili obozowisko i pod opieką pani Ewy Siekierzyckiej spędzili noc w namiotach. Rano, pełne wrażeń ochoczo uczestniczyli we wszystkich atrakcjach jakie przygotowali organizatorzy festynu. Pomysłodawcą biwaku w sadzie był pan Artur Kotowski. Zespół Szkół w Kluczu od lat działa charytatywnie na rzecz potrzebujących. Poprzez Fundację Szymona Hołowni zaadoptowali dzieci w Afryce, których wspomagają w zapewnieniu podstawowych potrzeb życiowych i w nauce. Gratulujemy udanej kolorowej imprezy, i świetnego współdziałania szkoły ze środowiskiem rodziców i społeczeństwem osiedla. Festyn zorganizowała miejscowa Rada Osiedla oraz ZS nr 7.  
 
EL
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.235.20.185). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook