Fantastyczna zabawa w parku trampolin.

30.01.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Nareszcie został otwarty największy w Szczecinie park trampolin – Fun Jump Struga, w Marcredo center obok Calypso i Jula.
Park trampolin to miejsce rozrywki dla całej rodziny. Można skakać na kilkudziesięciu trampolinach, wskakiwać do basenu z gąbkami, odbijać się na trampolinowej ścieżce zakończo-nej koszem i ćwiczyć „wsady” jak w NBA. Takie atrakcje od 11 stycznia są dostępne przy ulicy Struga 31A w Marcredo center, znanym z Decathlonu, Media Markt czy Juli.

Skakanie na trampolinach to nie tylko świetna zabawa, to również świetne ćwiczenia wzmacniające mięśnie oraz stabilizujące sylwetkę. Naturalna sylwetka podczas skoku wymusza poprawną pozycję a okresowe napinanie mięśni generuje ich rozwój.
Bardzo popularnym  stało się organizowanie urodzin na trampolinach. W specjalnie zaprojektowanych salkach można organizować imprezy od 10 do nawet 50 osób. Specjalnie wyszkolona kadra zadba o zabawę i organizację niezapomnianych urodzin.
Na trampolinach można skakać w każdym wieku, jednak ze względów  bezpieczeństwa dzieci w wieku 3-6 lat wpuszcza-ne sę tylko pod opieką (opiekun nie płaci biletu).
W najbliższych tygodniach Fun Jump Struga będzie otwierało nowe laserowe atrakcje ale o tym będziemy informować na bieżąco.
Wszystkie inne informacje uzyskacie na stronie www.trampolinyszczecin.pl
lub www.fun-jump.pl na facebook.com/ trampolinyszczecinpl. Można też po prostu zadzwonić 91 812 60 60 lub wysłać email: struga@fun-jump.pl
                                                                                                                                              PH
 
 
Tekst sponsorowany

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.151.124). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.