Emerycie, powiększ swoją emeryturę!

06.02.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Seniorze, wyobraź sobie, że co miesiąc, bez żadnych wyrzeczeń możesz zapewnić sobie dodatkowe pieniądze, które znacznie poprawią Twoją sytuację finansową. Chcesz spłacić długi, wyjechać do sanatorium, kupić lekarstwa czy po prostu spokojnie opłacić czynsz? Teraz spełnienie takich marzeń stało się realne. Jeśli masz ukończone 65 lat i jesteś właścicielem mieszkania, domu, działki, już teraz możesz otrzymywać dodatkowe pieniądze każdego miesiąca do końca swojego życia.

 Z renty dożywotniej korzystają od lat seniorzy na całym świecie. Czemu to takie popularne? Klienci Funduszu Hipotecznego Familia otrzymują dożywotnio dodatkowe pieniądze każdego miesiąca. Pozostają 

w swoim mieszkaniu i żyją dotychczasowym rytmem.  Choć w ich życiu praktycznie nic się nie zmienia, to stać ich na znacznie więcej. 
Ile pieniędzy będę otrzymywać co miesiąc? 
Przykładowo Fundusz Hipoteczny Familia wypłaca co miesiąc średnio 1000 złotych dodatkowych pieniędzy. Dla wielu, stanowi to zwiększenie budżetu domowego 
o 100%. Łatwiej żyć, gdy do 1000 zł emerytury, otrzymujemy dodatkowo kolejne 1000 zł renty dożywotniej. Co więcej, przykładowo 70 letnia kobieta, która otrzymuje rentę w wysokości 700 złotych, 
w 2026 roku może otrzymywać już 1210 zł. Renta dożywotnia rośnie każdego roku o wskaźnik wzrostu cen usług i dóbr konsumpcyjnych ogłoszony przez Główny Urząd Statystyczny. 
„Comiesięczną rentę przeznaczam przede wszystkim na wydatki bieżące. Na leki, lekarza czy opiekę nad moim zwierzęciem. Ale czasem pozwolę sobie na jakieś przyjemności, np. wyjście do teatru. Dodatkowe pieniądze z renty pozwalają mi także wynająć osobę, która sprząta moje mieszkanie. Jest to wielka ulga, gdyż mój stan zdrowia nie pozwala mi na codzienne porządki. Renta dożywotnia to bardzo dobre rozwiązanie.” – mówi p. Elżbieta (80 l.) z Warszawy, klientka FH Familia. 
Aby dowiedzieć się ile pieniędzy możesz otrzymywać zadzwoń pod numer 801 801 841 lub wejdź na stronę internetową www.FamiliaSA.pl i umów się na spotkanie z przedstawicielem firmy.
 
Tekst sponsorowany
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.170.244). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.