Dwa oblicza siatkarzy Prawobrzeża.info

23.11.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Dwa oblicza siatkarzy Prawobrzeża.info

III liga mężczyzn SALPS-u weszła w decydującą fazę. W dwa dni siatkarze Prawobrzeża.info rozegrali dwa spotkania.

Aktualna tabela rozgrywek III ligi mężczyzn l fot. www.salps.szczecin.pl

Aktualna tabela rozgrywek III ligi mężczyzn l fot. www.salps.szczecin.pl

Pierwsze rozegrane spotkanie śmiało można było nazwać szlagierem III ligi. Zmierzyli się bowiem liderujący wtedy siatkarze Prawobrzeża.info z trzecim zespołem - Auto Kuler. Mecz dla zajmujących pierwsze miejsce w lidze zawodników rozpoczęło się fatalnie. Masa błędów oraz szczelny blok i skuteczna gra gości w obronie doprowadziła do pewnego zwycięstwa w pierwszym secie - 25:15. Druga partia to zupełnie inna gra gospodarzy, którzy swoimi umiejętnościami pokazali czemu liderowali III lidze mężczyzn. Niestety o trzecim i czwartym secie siatkarze Prawobrzeża chcieliby jak najszybciej zapomnieć. Pojedynków siatkarskich nie da wygrać się, jeżeli ma się jednego, skutecznie grającego zawodnika (był nim Rafał Kuliga). Reszta nie była w stanie dostosować się do jego poziomu rażąc nieskutecznością i słabą grą w obronie. Wykorzystała to ekipa Auto Kulera wygrywając całe spotkanie 3:1, a w czwartym secie pozwalając ugrać gospodarzom zaledwie 12 punktów. 

 
Prawobrzeże.info - Auto Kuler 1:3 (15:25, 25:18, 21:25, 12:25)
 
Zaledwie 24 godziny później Prawobrzeżanie rozegrali kolejny mecz. Tym razem na przeciw siatki stanęli zawodnicy oCoChodzi, rywal który nigdy nie leżał gospodarzom spotkania. Potwierdziła to pierwsza, zacięta partia. W końcówce, niżej notowani goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę, wygrywając ją 25:23. Drugi set wyglądał bardzo podobnie. Tym razem jednak siatkarze Prawobrzeża.info uciekli spod topora, w pewnym momencie seta przegrywając 20:23. Ostatecznie wygrali tę partie 25:23. Wyraźnie pobudzeni gospodarze poszli za ciosem i wygrali dwie kolejne odsłony meczu do 18 i 19 pokazując, że pomimo odniesionej porażki dzień wcześniej, wciąż liczą się w walce o jak najwyższe lokaty w III lidze mężczyzn.
 
Prawobrzeże.info - oCoChodzi 3:1 (23:25, 25:23, 25:18, 25:19) 
 
Kolejny mecz siatkarze Prawobrzeża.info rozegrają już w najbliższy piątek, 29 listopada, o godzinie 19:25 w hali przy ulicy Bolesława Śmiałego. Ich rywalem będzie ekipa JW1749 zajmująca obecnie 9 miejsce. 
 
RC
 

Galeria zdjęć

Dwa oblicza siatkarzy Prawobrzeża.info Aktualna tabela rozgrywek III ligi mężczyzn l fot. www.salps.szczecin.pl

Skomentuj

Znamy Twoje IP (100.28.0.143). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook