Duża i nowoczesna

25.11.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Powstała w latach 70 i przez lata leczyli się tu głównie pracownicy portu, stąd jej nazwa Przychodnia Portowa.

Od czasu powołania NFZ i zniesienia rejonizacji w dostępie do usług medycznych, stała się jedną z największych przychodni zdrowia w Szczecinie. Swój akces zgłosiło tu wielu pacjentów – Złożyłam tu swoją deklarację, gdyż pod jednym dachem mam lekarza rodzinnego, dostęp do RTG czy USG, lekarzy specjalistów, a także fizykoterapię, mówi pacjentka pani Janina. Dodatkowo w Przychodni Portowej działa nowoczesne laboratorium .To wszystko pod jednym dachem, w jednym miejscu bez konieczności szukania po mieście

W ostatnim czasie Przychodnia Portowa przeszła gruntowny remont. Odnowiono wszystkie gabinety, korytarze i pomieszczenia . Są też nowe schody wejściowe, które są bezpieczniejsze i bardziej przyjazne dla mniej sprawnych. Przychodnia posiada duży bezpłatny parking z którego prowadzi podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Jednak zmiany nie dotyczą tylko samego budynku.

Przychodnia stawia  duży nacisk na jakość i komfort obsługi pacjenta, zarówno na etapie diagnostyki jak i rejestracji. W ostatnim czasie została uruchomiona platforma internetowa rejestracja on-line i konto pacjenta, gdzie pacjent ma możliwość zarejestrowania się do poszczególnych lekarzy (przypomnienie o wizycie przyjdzie w postaci sms) oraz sprawdzić swoje dotychczasowe wyniki, czy odbyte wizyty lekarskie. Ważnym ułatwieniem jest możliwość zamówienia recepty przez Internet, a o jej możliwości odbioru pacjent otrzymuje wiadomość sms. Sprawdzonym rozwiązaniem, funkcjonującym już kilka lat jest system kolejkowy, który pacjenci sobie bardzo chwalą. Pacjent wiedząc jaki ma numer może spokojnie usiąść , bądź zejść na dół na kawę czy herbatę.

Dumą jest także  Certyfikowane Centrum medycyny podróży, które jako nieliczne w Szczecinie oferuje pełną gamę szczepień ochronnych dla osób wyjeżdżających na egzotyczne wakacje lub w dalekie podróze.  

Dla mieszkańców Prawobrzeża otworzone zostały dwie nowe lokalizacje na Os Kasztanowym oraz na Os.Kijewo. W obu tych jednostkach można skorzystać ze świadczeń lekarza rodzinnego jak i stomatologa, wszystko w ramach NFZ. Dodatkowo chetnie sa też przyjmowani mali pacjenci. Na Os. Kijewo przyjmuje także pediatra.

W obu filiach jest możliwość składania deklaracji do lekarza rodzinnego, dostępne są również szczepienia.

Przychodnia świadzcy tez usługi w zakresie medycyny pracy, dla wszystkich grup zawodowych.

Zapowiadane przez Ministerstwo Zdrowia zmiany być może dadzą szansę by to przychodnie same decydowały ilu pacjentów będą mogły przyjąć. Mając tak dobrą opinię i bazę, Przychodnia Portowa staje się potentatem na rynku usług medycznych, czego tej placówce życzymy. Telefon do  głownej rejestracji to 91 44 12 147.

 

Tekst reklamowy.

 

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.158.223). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook