Dobrze wejść w nowy rok - zapowiedź spotkania Morze Bałtyk Szczecin vs Wilki Wilczyn

08.01.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Już w najbliższy weekend siatkarze Morza Bałtyk wracają na parkiet walczyć o kolejne punkty w II lidze mężczyzn. Ich pierwszymi przeciwnikami w nowym, 2014 roku jest ekipa Wilków Wilczyn.

3 tygodnie temu podopieczni Michała Dolińskiego rozegrali swoje ostatnie ligowe spotkanie. Do Szczecina przyjechała drużyna GTPS-u Gorzów Wielkopolski, która była w bezpośrednim sąsiedztwie w tabeli z ekipą Morza Bałtyk. Zaledwie jeden punkt dzielił obie drużyny, więc na hali Szczecińskiego Domu Sportu zapowiadało się ciekawe widowisko. Siatkarze ze Szczecina nie dali się jednak rozkręcić gościom z Gorzowa Wielkopolskiego, wygrywając w trzech setach do, 14, 21 i 15. Dzięki temu zwycięstwu przewaga drużyny ze stolicy województwa zachodniopomorskiego wzrosła do 4 punktów. Jest to taka sama różnica dzieląca ich od lidera, którym jest STS Olimpia Sulęcin.

Pierwszym rywalem Morza Bałtyk w nowym roku będzie ekipa Wilków Wilczyn. Podopieczni Andrzeja Malczewskiego nie mogą kojarzyć się dobrze szczecińskiej drużynie. W pierwszej rundzie to oni jako pierwsi pokonali drużynę Michała Dolińskiego, po tie breaku 3:2 (24:26, 25:21, 22:25, 25:13, 15:8). Po 12 kolejkach Wilki plasują się na 5 pozycji, z 18 punktami na koncie i ze stratą 3 oczek do gwarantującego udział w fazie play-off, 4 miejsca.

Mecz Morze Bałtyk Szczecin vs Wilki Wilczyn zostanie rozegrany już w najbliższą sobotę, o godzinie 14:30, w hali Szczecińskiego Domu Sportu. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to widowisko!


Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.142.143). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.