Do medyka w nocy

30.03.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od 1 kwietnia zmieniają się przychodnie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w Szczecinie.

W nagłych przypadkach mieszkańcy będą mogli zgłaszać się do czterech placówek.

   Na Prawobrzeżu chorzy będą mogli skorzystać z nocnej pomocy medycznej w szpitalu w Zdrojach. Do tej pory usługi świadczyła firma Falck w Dąbiu.

   W centrum miasta obowiązki przychodni z ulicy Mickiewicza przejmie szpital przy Unii Lubelskiej. Bez zmian pozostają natomiast dwa dotychczasowe ośrodki: przy Bolesława Śmiałego oraz Kadłubka.

 Zmiany nastapią także w innych miastach regionu miedzy innymi w Policach, Drawsku Pomorskim, Gryficach i Gryfinie. Adresy tych placówek można znaleźć na stronie internetowej Zachodniopomorskiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

 Nocna i świąteczna opieka zdrowotna udzielana jest od poniedziałku do piątku pomiędzy 18 a 8 rano oraz całodobowo w dni wolne od pracy. Przypominamy, że nie obowiązuje  rejonizacja. Chory może się udać po pomoc do najbliższej jego miejsca zamieszkania przychodni.

Oto dane adreesowe dla mieszkańców Prawobrzeża: Szczecin Szpital w Zdrojach, ul. Mączna 4, tel. 91 880 63 89, lekarz tel. kom. 728 440 450, pielęgniarka tel. kom. 728 440 451

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.238.116.201). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.