Delta do remontu

30.12.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Filia Klubu Delta, w przyszłym roku, przejdzie gruntowną renowację

W nowym roku filia klubu Delta zostanie poddana gruntownej renowacji. Remont sfinansowany zostanie z przyznanej dotacji, która wynosi około 80 tysięcy złotych.

Filia Klubu Delta, w przyszłym roku, przejdzie gruntowną renowację

Filia Klubu Delta, w przyszłym roku, przejdzie gruntowną renowację

Filia klubu Delta, która w przyszłym roku ma zostać odświeżona, znajduje się przy ulicy Racławickiej 10. Plany renowacji budynku zakładają głównie: remont uginającej się konstrukcji dachu, uzupełnienie uszkodzonego fragmentu poszycia dachu i jego uszczelnienie usunięcie skutków przeciekania dachu (remont sufitu nad sceną sali widowiskowej wraz z odmalowaniem), odnowienie sufitu w pomieszczeniu instruktora teatralnego, remont sufitu w galerii wystawowej i nad częścią kawiarenki wraz z odmalowaniem. Termin wykonania prac to marzec - grudzień 2014.

Przypomnijmy, że Miejski Ośrodek Kultury w Dąbiu już w przyszłym roku będzie obchodził 50-lecie swojej działalności. Główna siedziba mieści się przy ul. Goleniowskiej 67, a filia Klub „DELTA” przy ul. Racławickiej 10. Jedną z najpopularniejszych imprez organizowanych przez MOK są Dąbskie Wieczory Filmowe, z których relacja pojawiała się na łamach gazety Prawobrzeże.info.

RC

Galeria zdjęć

Filia Klubu Delta, w przyszłym roku, przejdzie gruntowną renowację Filia Klubu Delta, w przyszłym roku, przejdzie gruntowną renowację

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.151.124). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.