DOMUS będzie większy

19.05.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Mieszkańców Dąbia intryguje co się dzieje wokół pawilonu Domus.

Za ogrodzeniem osłoniętym niebieską plandeką rozpoczęła się budowa pawilonów usługowo – handlowych. W wykopach układane są szalunki, które posłużą do odlania fundamentów. Jak ustaliliśmy, na razie nie są znane branże jakie znajdą tu swoje miejsce. Mają to być dziedziny, które nie są reprezentowane w już istniejących sklepach wewnątrz pawilonu Domus. Możliwe, że znajdą się tu usługi szewskie, krawieckie bądź sklepy obuwnicze lub z dziecięcą odzieżą. Spółka Domus oczekuje zgłoszeń od osób prowadzących różne biznesy, które już mogą rezerwować sobie miejsca w przyszłych pawilonach.

Zasiedlanie pawilonów ma się odbywać na przełomie lata i jesieni. Wewnątrz Domusa nic się nie zmieni i nadal będą tam duże sklepy jak dotychczas. Powstające pawilony mają stnowić uzupełnienie i wzbogacenie oferty handlowej. Wielu ludzi do prowadzenia swojej działalności potrzebuje niewielkiej powierzchni z dostępem do mediów. Ta inwestycja ma im to umożliwić. 

Na ile nowe sklepy będą stanowić konkurencję dla handlowców z Targowiska Dąbie okaże się wkrótce, gdyż jego modernizacja rusza w sierpniu. Targowisko jest dosłownie po drugiej stronie ulicy. Na targowisku ceny bywają z reguły niższe i są one magnesem przyciągającym klientów. Jednak ciąg budowanych pawilonów może być znakomitym uzupełnieniem oferty na przykład w postaci usług czy innych branż. 

EL

 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.194.255). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.