Czekamy na plac

18.09.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Najdalej pod koniec października na Prawobrzeżu przybędzie kolejny plac zabaw.

Tym razem wzbogaci się o niego Słoneczne. Po demontażu wiosną tego roku zdezelowanych urządzeń zabawowych, na wszystkich możliwych forach podniósł się lament, po co i kto likwiduje tak potrzebny plac zabaw, i czy w to miejsce będzie nowy?
 
- Mam dobrą wiadomość dla wyczekujących na nowe urządzenia zabawowe, plac zabaw na osiedlu Słoneczne ruszy najdalej pod koniec października – informuje Marcin Milewski przewodniczący Rady Osiedla Słoneczne. Właśnie podpisano umowę na jego budowę, i co również nas cieszy, wykonawcą jest firma pana Piotra Ronewicza ze Słonecznego – dodaje szef RO.
 
Urządzenia zabawowe są już zamówione i gdy tylko zjadą do Szczecina, rozpocznie się ich montaż. Plac wraca na swoje poprzednie miejsce czyli w okolice Rubinowego Stawu i znajdą się na nim warownia, piramida, huśtawka i kilka innych urządzeń. Z pewnością będą cieszyć nie tylko oczy swym kolorowym wyglądem, ale też sprawiać wiele radości korzystającym. Wartość zakupu urządzeń i ich montaż z budową stref bezpieczeństwa, wyceniono na około 110tys. złotych. Ważne, że oczekujący dostaną to co już tak świetnie sprawdza się na nowym placu w Dąbiu. Ten na Słonecznym będzie niemal taki sam.
 
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.143.154). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.