Cukiernia Malek osładza życie

26.03.2013, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Wyroby cukiernicze Cukierni Malek są znane na rynku już od ponad dwudziestu lat. Do tej pory wyroby tej znanej szczecińskiej cukierni mogliśmy nabyć w sklepie przy ulicy Rydla 91a jak i w Centrum Handlowym „Wilcza”.

Na początku lutego tego roku właściciele firmy otworzyli kolejny swój sklep tuż przy pracowni cukierniczej na ulicy Miłosławskiej 9 w Szczecin Dąbiu.

 –  Nasze sklepy oferują szeroki wybór ciast deserowych jak i tradycyjnych drożdżowych, serników i tortów - mówi Monika Malek, współwłaścicielka.

I rzeczywiście wchodząc do cukierni w godzinach porannych naszym oczom ukazuje się niesamowity widok wszelkiej maści łakoci od pączków poczynając a na tortach kończąc.          

Warto wspomnieć o cukiernikach, którzy dzięki swoim umiejętnościom i doświadczeniu zadowolą gusta niejednego smakosza. Z pewnością nie zawiodą oczekiwań klientów. Obsługa cukierni sprawi, że można poczuć się tu jak w domu. Ekspedientki chętnie udzielą fachowej porady i doradzą w wyborze słodkości.  Nikt nie zostanie pominięty. W cukierni przyjmowane są indywidualne zamówienia na cały asortyment ciast i tortów okolicznościowych.

Przed świętami Wielkiej Nocy w ofercie pojawiają się mazurki: tradycyjne, czekoladowe i kajmakowe, oraz kilka rodzai babek.  Właściciela zachęcają do składania zamówień na wypieki świąteczne we wszystkich punktach sprzedaży.

- W imieniu swoim jak i wszystkich pracowników Cukierni Malek chciała bym życzyć naszym klientom wesołych świąt Wielkanocnych jak i tradycyjnego mokrego dyngusa - dodaje Pani Monika Malek.

  

Lokalizacja nowo otwartego sklepu: ulica Miłosławska 9

Godziny otwarcia:  poniedziałek-piątek: 9-17, sobota:  10-16

 

artykuł sponsorowany

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.230.173.188). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.