Co igła może zrobić dla urody?

13.09.2018, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Głęboka rewitalizacja, ujędrnienie skóry, wygładzenie zmarszczek czy redukcja rozstępów.

Bardzo szybko rośnie liczba klientek doceniających zalety zabiegów igłowych dostępnych w gabinetach kosmetologii estetycznej. Nie dziwi to, gdyż igły dają cały wachlarz możliwości. Po pierwsze , mogą poprawić jakość skóry : odżywić ją i głęboko nawilżyć. Po drugie są małym „cudotwórcą”, kosmetolog za ich pomocą potrafi odwrócić procesy starzenia, odmłodzić i bez efektu sztuczności skorygować urodę.
Zabiegi igłowe przeznaczone są zarówno dla młodych osób chcących skorygować swoją urodę, np. unieść opadające kąciki ust, wypełnić czerwień wargową czy zlikwidować blizny potrądzikowe, jak i dla kobiet 35+ działając przeciwstarzeniowo a ok.50 roku życia odwracając procesy starzenia. Dojrzalsze klientki za pomocą igieł dbają o jakość skóry , po to by zmarszczki układały się pięknie.
Największą popularnością cieszą się zabiegi mezoterapii. W naszym gabinecie wykorzystujemy zarówno zabiegi mezoterapii mikroigłowej jak i igłowej. Jest to rewelacyjny sposób na głębokie odżywienie i nawilżenie skóry, czyli coś czego nie są wstanie dać nam same kemy. Drugą grupą zabiegów z użyciem igły są zabiegi wypełniające zmarszczki i bruzdy kwasem hialuronowym. Odbudowuje on utraconą objętość i wypłyca newralgiczne zmarszczki szczególnie tzw. „zmarszczki palacza i marionetki” wokół ust powodujące smutny i srogi wyraz twarzy. Ostatnią grupą zabiegów igłowych dostępnych w gabinecie „Od stóp do Głów” jest ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym. Jest to zabieg polegający na podaniu klientowi osocza zawierającego aktywowane płytki krwi , pozyskiwanego z krwi klenta bezpośrednio przez zabiegiem. Dzięki takiej biostymulacji skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźniej odmłodzona. Najczęsciej poprawiamy kondycję takich miejsc jak okolice oczu (kurze łapki, cienie), policzki, fałdy nosowo-wargowe, dekolt czy dłonie.
Zabiegi iniekcyjne to walka nie tylko ze zmarszczkami. Nakłuwanie i iniekcje to bardzo skuteczny sposób na walkę z rozstępami pociążowymi na brzuchu czy piersiach, korekcja nieestetycznej skóry dłoni czy bardzo szerokie zastosowanie mezoterapii z walce z utratą i pogorszeniem się jakości włosów skóry głowy.

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje.

Mgr Małgorzata Jabłońska-Żelepień
wraz z zespołem

Od stóp do głów
ul. Batalionów Chłopskich 39a Szczecin, Zdroje
Rejestracja telefoniczna
tel. 505111690

 

[artykuł sponsorowany]

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.200.140.218). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.