Cena ciepła w dół

31.03.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Od 1 kwietnia 2016 r. klienci SEC, którzy są odbiorcami ciepła z lokalnych kotłowni gazowych w Szczecinie zapłacą mniej za ogrzewanie.

Szczecińska Energetyka Cieplna wprowadza nowy cennik dla tej grupy klientów. Średnia obniżka cen ciepła wynosi 1,5% i jest reakcją na obniżenie cen za paliwo gazowe, które stanowi część kosztów wytwarzania ciepła. Szczecińska Energetyka Cieplna oraz spółki należące do grupy SEC dostosowują się do zmian zachodzących na rynku ciepłowniczym. Prowadzi to do utrzymania konkurencyjności wytwarzanego ciepła wobec innych sposobów ogrzewania i w efekcie oferowania klientom lepszych cen.
Z satysfakcją przyjęto informację o rynkowej obniżce cen za paliwo gazowe. W rezultacie SEC ma możliwość obniżenia końcowej ceny ciepła z lokalnych kotłowni gazowych dla klientów, mimo iż pozostałe koszty wytwarzania ciepła w tych kotłowniach nie uległy zmianie. O szczegółach i terminach wprowadzenia nowych cen odbiorców ciepła z gazowych kotłowni lokalnych SEC poinformował indywidualnie.
Nowe ceny dostępne będą również na stronie internetowej sec.com.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta przy ul. Zbożowej 4 w Szczecinie. Zapraszamy do kontaktu w godz. 8.00-17.00, od poniedziałku do piątku, telefonicznie pod numerem 91 450 99 99, lub e-mailem: bok@sec.com.pl

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.83.132). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook