Brutalny napad w Dąbiu

19.02.2016, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Do prawdziwej jatki doszło w czwartek wieczorem w Dąbiu.

Od ciosów zadanych siekierą, niemal tuż pod bokiem komendy Policji w Dąbiu zginął 35-latek. Krzysztof S., znany jako Skorupka, został zaatakowany zaraz po wyjściu z niewielkiego salonu z automatami do gry. Napadło go pięciu osobników uzbrojonych w siekierę i pałki. Osobnicy byli zamaskowani. Napadnięty otrzymał cios siekiera, ale zdołał jeszcze dotrzeć do komendy policji. Tu udzielono mu pierwszej pomocy i został przewieziony do szpitala gdzie zmarł. Krzysztof S., to były bokser, znany w przestępczym półświatku. Odwiedził salon gier by wstawić automat do gry. Policja aresztowała już czterech podejrzanych. Na razie nie wiadomo co było przyczyną tak brutalnego napadu. Policja podejrzewa, że motywem mogą być jakieś gangsterskie rozliczenia.
Do Prokuratury Szczecin Prawobrzeże wpłynęły wnioski Policji o tymczasowe aresztowanie czterech podejrzanych.
   Prokuratura zakwalifikowała czyn jako poboicie ze skutkiem śmiertelnym z użyciem niezbezpiecznego narzędzia. Wszczęto już śledztwo. Spośród 5 zatrzymaych 2 osoby zostały zwolnione.
 
   Zarzut pobicia ze skutkiem śmiertelnym porokurator postawił 33-letniemu Michałowi W. Prawdopodobnie użył on siekiery lub maczety. Odpowie też za pobicie brata ofiary. Zastosowano wobec niego areszt tymczasowy na trzy miesiące.
 
EL

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.222.189.51). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook