Bolesna porażka

05.02.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
Mecz z Dezerterami zakończył się wynikiem 0:3

Po zeszłotygodniowym zwycięstwie wydawało się, że siatkarze Prawobrzeża.info wracają na dobre tory. Niestety mecz z Dezerterami potwierdził dołek formy w drużynie.

Przed meczem trudno było wskazać jednoznacznego faworyta pojedynku. Dezerterzy w dwóch rozegranych meczach w 2014 roku odnieśli dwa zwycięstwa tracąc zaledwie jednego seta i zajmowali czwartą pozycję w tabeli. Plasujący się o jedno oczko wyżej Prawobrzeżanie nie znajdowali się w najwyższej formie wygrane przeplatając bezbarwnymi porażkami.

Wszystkie trzy rozegrane sety pojedynku to wyrównana gra obu drużyn. Żadna nie dała odskoczyć rywalom na większą ilość punktów. O zwycięstwach decydowały końcówki spotkań. Niestety w każdej z nich górą byli Dezerterzy wygrywając 3:0 (25:19, 25:23, 26:24). Dzięki wygranej gospodarze tego pojedynku zrównali się punktami z Prawobrzeżanami mając jednak rozegrane 2 spotkania mniej.

Siatkarzy Prawobrzeża.info czeka teraz długa przerwa. Następne spotkanie rozegrają bowiem dopiero 13 marca z drużyną Auto Kulera, o 18:30, w hali przy ulicy Benesza. 

RC

Galeria zdjęć

Mecz z Dezerterami zakończył się wynikiem 0:3

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.149.205). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook