Bodyguard Zawodowiec

22.08.2017, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Przebojowa komedia sensacyjna Patricka Hughesa to propozycja dla widzów oczekujących przede wszystkim dobrej zabawy. Salwy śmiechu i doskonały humor są w tym przypadku gwarantowane! Bodyguard Zawodowiec może się także spodobać widzom, którzy z sentymentem wspominają hity z lat 90-tych, w których Bruce Willis czy Eddie Murphy z uśmiechem na twarzy walczyli z łotrami wszelkiego kalibru i to przy akompaniamencie licznych wybuchów i strzałów. Tego w tym przypadku nie zabrakło.

Głównymi bohaterami filmu są dobrani na zasadzie przeciwieństw ochroniarz i jego krnąbrny klient, do niedawna płatny zabójca. Michael Bryce (Ryan Reynolds) musi odeskortować zupełnie nie współpracującego Dariusa Kincaida (Samuel L. Jackson) z Manchesteru do Hagi, gdzie ten ma zeznawać przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości. Jeśli Kincaid nie dotrze tam na czas, białoruski dyktator-ludobójca wyjdzie na wolność, zatem stawka jest naprawdę wysoka. W drodze, gdy akurat panowie nie muszą martwić się o ujście z życiem, prowadzą ciekawe dialogi na temat życia, pełne rubasznego humoru i uroczych przekomarzań. Chemia między nimi, czyniąca z nich doskonałych partnerów ekranowych, jest największym atutem tego filmu.

Warto wybrać się na Bodyguarda Zawodowca także ze względu na znakomitą obsadę drugoplanową, w której zobaczymy Salmę Hayek czy Gary'ego Oldmana. Nie zawiodą się także wielbiciele wartkiej, wybuchowej akcji, walki wręcz, strzelaniny i pościgów samochodowych, których więcej być już nie mogło. Jednym słowem, ta komedia sensacyjna to idealna wakacyjna rozrywka.
 
Więcej recenzji na www.szczere-recenzje.pl
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.151.124). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.