Bezpłatne konsultacje z psychologiem i terapeutą

14.05.2020, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Zapraszamy mieszkańców do korzystania z możliwości korzystania z bezpłatnego poradnictwa psychologicznego i terapeutycznego bez wychodzenia z domu.

W trosce o dobro mieszkańców Szczecina w dobie pandemii koronawirusa, kiedy osobisty dostęp do wielu specjalistów jest utrudniony, Gmina Miasto Szczecin zainicjowała organizację poradnictwa on-line. Dobrym przykładem tego działania jest „Poradnia blisko Ciebie” w Fundacji Kultury, Sportu i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże”. Porady mogą m. innym dotyczyć spraw związanych z pogorszeniem samopoczucia, np. pojawienia się przejawów obniżenia nastroju, lęku lub depresji. Z teleporady warto skorzystać w przypadku odczuwania nasilenia się trudności w relacjach z bliskimi. Dzieci i młodzież także, nierzadko potrzebują wsparcia psychologicznego. O takie wsparcie mogą zwrócić się ich rodzice i opiekunowie, którzy odczuwają różnorodne problemy wychowawcze.

Poradnictwo psychologiczne i terapeutyczne może okazać się bardzo pomocnym seniorom. Wykonując telefon do „Poradni blisko Ciebie”, osoby starsze uzyskają fachowe wsparcie w przypadku odczuwania osobistych kłopotów i dotkliwego poczucia izolacji.

Osoby potrzebujące wsparcia psychologa lub psychoterapeuty, od poniedziałku do czwartku w godzinach 15.00 – 18.00, mogą bezpłatnie uzyskać poradę pod numerem telefonu (91) 881 64 57. Istnieją również dwa inne sposoby kontaktu ze specjalistami. Jednym z nich, jest zalogowanie się na SKYPE live:.cid.beeff251a7adb769. Drugim, wysłanie wiadomości e-mail na adres: crrprawobrzeze@gmail.com

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.170.244). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.