Bezbarwna porażka

16.01.2014, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy
2014 rok nie zaczął się najlepiej dla Prawobrzeżan

W drugim rozegranym meczu w 2014 roku siatkarze Prawobrzeża.info ponieśli kolejną porażkę. Tym razem z przedostatnią drużyną w tabeli - Blackcollar

Przed spotkaniem zdecydowanym faworytem byli gospodarze - zawodnicy Prawobrzeża.info. Zajmowali oni bowiem trzecią lokatę z dorobkiem 21 punktów na koncie. Jedynym niepokojącym znakiem wydawała się zeszłotygodniowa porażka również z niżej notowaną ekipą Sapera JW2091.

Pierwszy set spotkania przebiegł po myśli gospodarzy pojedynku. Pewna gra w ataku, bloku oraz odrzucająca od siatki zagrywka pozwoliła wygrać Prawobrzeżanom 25:20. Problemy zaczęły się od drugiej partii. Wtedy to goście zdecydowanie wzmocnili serwis co mocno dało sie we znaki przyjmującym drużyny przeciwnej. Skuteczne ataki i słaba gra w obronie siatkarzy Prawobrzeża.info sprawiły, że kolejne trzy sety padły łupem Blackcollara, odpowiednio do -18, -18, i -20. Niestety to już druga porażka w drugim meczu rundy rewanżowej Prawobrzeżan.

Szansa na rehabilitację pojawi się już w najbliższy poniedziałek. Wtedy to Prawobrzeże.info podejmie JW1749, dziewiątą ekipę w tabeli. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30 w hali przy al. Wojska Polskiego 250.

RC

Galeria zdjęć

2014 rok nie zaczął się najlepiej dla Prawobrzeżan

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.236.142.143). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.