Będzie remont sali gimnastycznej ZSO nr 2?

25.10.2021, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Wpłynęła tylko jedna oferta na przebudowę Sali gimnastycznej przy ulicy Portowej.

Otwarto ofertę w przetargu na przebudowę i remont pomieszczeń hali sportowej przy Zespole Szkół nr 2 przy ul. Portowej. W przetargu wystartowała jedna firma. Jej propozycja przekracza o 400 tysięcy złotych od kwoty wyliczonej przez magistrat. Sala przy ulicy Portowej już od lat wymaga kompleksowego remontu. To niegdysiejsza ujeżdżalnia koni.

 

Oferta nr 1

HD Construction Sp. z o. o.

3 660 000,00 zł brutto

 

Na realizację zadania zabezpieczono 3 226 860,17 zł brutto. Komisja przetargowa zajmie się analizą złożonej oferty.

 

O inwestycji

W zakres prac wchodzi m.in.: Wymiana pokrycia dachu; wykonanie płytek gresowych na podłogach i płytek ceramicznych na ścianach; malowanie ścian i sufitów; wykonanie kabin toaletowych; zamontowanie toalet i umywalek; wymiana stolarki drzwiowej; wymiana instalacji sanitarnych, elektrycznych; wykonanie nowej kotłowni gazowej; wykonanie nowej wentylacji mechanicznej. Wykonana zostanie również termomodernizacja hali. Decyzja o remoncie zapadnie gdy miasto znajdzie brakujące ponad 400 tys. zł.

Na zrealizowanie prac, przyszły wykonawca będzie miał 180 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy. Nadzór nad zadaniem będzie sprawowany przez Biuro Inwestycji i Remontów Oświatowych Urzędu Miejskiego w Szczecinie.

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (3.230.154.90). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook