Będą utrudnienia

13.09.2018, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

ZDiTM przesłał komunikat, który przytaczamy.

W związku u planowanymi na najbliższe dni wydarzeniami informujemy o możliwych utrudnieniach w ruchu.

14-16 września - kiermasz ogrodniczy „Pamiętajcie o Ogrodach” w ciągu ulic Wały Chrobrego, Zygmunta Starego, Szczerbcowa.

 

15 września, godzina 14:00 - 16:00 zgromadzenie publiczne, którego celem jest  „Wyrażenie poparcia dla równouprawnienia osób LGBT+w Polsce, integracja osób heteroseksualnych. Przeciwdziałanie dyskryminacji i promowania tolerancji". Trasa marszu: plac Solidarności, Małopolska, Jana Matejki, Plac Żołnierza, al. Wyzwolenia, plac Rodla, Piłsudkiego, plac Grunwaldzki, Papieża Jana Pawła II, plac lotników, Kaszubska. Bałuki, plac Żołnierza, Matejki, Małopolska, plac Solidarności.

 

17 września, godzina 10:00-11:15 - uroczystość odsłonięcia tablicy pamiątkowej w ciągu ulicy Rybackiej. Przypominamy także o zamknięciu Trasy Zamkowej. Całkowite zamknięcie nitki wjazdowej planowane jest na piątek 14 września na godzinę 22:00. Kierowcy będą mieli do dyspozycji wszystkie pasy, ze świeżo ułożoną nawierzchnią od poniedziałkowego poranka 17 września. Informujemy również, że w nocy z 17 na 18 września planowane jest asfaltowanie zjazdu w ulicę Jana z Kolna. Na czas utrudnień z przejazdem apelujemy do kierowców o korzystanie z komunikacji miejskiej.

 

 Foto net

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (34.239.151.124). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.