Bandyta po obserwacji

04.03.2015, Szczecin. Prawobrzeże - dwutygodnik informacyjno-reklamowy

Mimo prób ze strony podejrzanego, nie udało mu się zablokować kilkutygodniowej obserwacji psychiatrycznej.

Radosław W., domniemany zabójca trojga osób przy jednej z ulic w Dąbiu, odbył miesięczną obserwację psychiatryczną na oddziale szpitalnym aresztu w Szczecinie.

Zanim podsądny trafił na badania, miał za sobą jednorazowe badanie psychiatryczne, ale badający nie byli w stanie wydać jednoznacznej opinii o jego poczytalności. Stąd decyzja sądu o rozszerzonym, badaniu. Wynii pracy biegłych będzie znany pod koniec marca.

Jak poinformował na swojej stronie gs24.pl, biegli nie wykryli u podejrzanego choroby psychicznej. Jeśli zostanie to potwierdzone na piśmie, 33-letni Radosław W., będzie odpowiadać przed sądem. Proces rozpocznie się najszybciej jesienią tego roku.
 
W kwietniu 2011 roku w domu przy ul. Uznamskiej w Dąbiu dokonano okrutnego zabójstwa trzyosobowej rodziny. Dla głównego podejrzanego Radosława W., byli to matka, ojczym i przyrodni brat. Motywem zbrodni były sprawy majątkowe. Podejrzany Radosław W., cały czas milczy. Po dokonaniu zbrodni uciekł do Hiszpanii gdzie odsiedział 3 lata za handel narkotykami. Po odsiadce został deportowany do Polski i tu oczekuje na proces.

EL
 
 

Galeria zdjęć

Skomentuj

Znamy Twoje IP (44.210.149.205). Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy.

Facebook